Ogłoszenia parafialne 21 Niedziela zwykła rok B - .22.08.2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   22.08.2021   Odpust św. Rocha na cmentarzu

  1. Dziś odpust ku czci św. Rocha na cmentarzu parafialnym. Zapraszamy na nasz cmentarz już na godzinę 11.00, będziemy modlić się modlitwą różańcową i Koronką do Bożego Miłosierdzia za naszych zmarłych spoczywających na cmentarzu. Następnie o godz. 12.00 będzie celebrowana Msza św. pod przewodnictwem ks. Jarosława Rękawka Dyrektora Domów Księży Seniorów  Diecezji Siedleckiej, po niej procesja Eucharystyczna wokół kaplicy na cmentarzu.
  2. Tym odpustem celebrowanym bezpośrednio przy grobach naszych bliskich zmarłych w tym dobrodziejów naszej parafii pragniemy rozpocząć świętowanie jubileuszu stulecia naszej parafii, który przypada na rok 2022
  3. Ze względu na uroczystości odpustowe na cmentarzu, dziś nie będzie Mszy św. o godz. 10.00 w naszym kościele.
  4. W czwartek 26 sierpnia przeżywamy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej – Msze św. w naszym kościele 17.15 i 18.00
  5. W sobotę, 28 sierpnia, odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Maryjnego w Leśnej Podlaskiej. Rozpoczęcie spotkania o godz. 10:00.
  6. Zachęcamy do czytanie czasopism i gazet katolickich. Na stoliku z prasą są różne czasopisma katolickie w tym najnowszy  numer Echa Katolickiego
  7. Przypominamy że w świątyni wszystkich wiernych obowiązują maseczki, bardzo prosimy, żeby nie lekceważyć tego obowiązku i dostosować się do wymagań sanitarnych.
  8. Poproszono nas o przekazanie jeszcze zaproszenia na 4 Festiwal Pieroga w Pierogu, które odbędą się dnia 29 sierpnia 2021 r. o godz. 15.00 na placu przy świetlicy wiejskiej w Pierogu. W imieniu organizatorów bardzo serdecznie zapraszamy.