Ogłoszenia parafialne 25 Niedziela zwykła rok B - 19.09.2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   19.09.2021
 1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 druga z cyklu  katechez chrzcielnych dla rodziców i chrzestnych. Spotkanie w Sali socjoterapii
 2. Członków Rady Parafialnej zapraszamy na spotkanie za tydzień w niedzielę o godz. 14.30 w sali socjoterapii przy kościele. 
 3. Dzieci z klas II w ramach 3-letniego przygotowania do I Komunii Św. wraz z rodzicami zapraszamy w najbliższa niedzielę na Mszę św. o godz. 12:00  a po niej na  krótkie spotkanie.
 4. W przyszłą niedziele na prośbą Instytutu Statystki Kościoła Katolickiego, we wszystkich w parafiach w Polsce odbędzie się liczenie osób uczestniczących we Mszach św. i przystępujących do Komunii św.
 5. W czwartek 23 września o godz. 17.10 kolejny dzień Nowenny miesięcy przed uroczystością 25 rocznicy Beatyfikacji Męczenników z Pratulina. Informujemy, że uroczystości związane z rocznicą beatyfikacji Męczenników Podlaskich zaplanowane na 3 października w Pratulinie, ze względu na ogłoszony stan wyjątkowy, w strefie w której znalazł się Pratulin, odbędą się w tylko w parafiach. 
 6. Ponawiamy, zaproszenie do zaangażowania się w ruchy i wspólnoty w naszej parafii np. ministranci i lektorzy, Oaza dzieci i młodzieży, Katolickiej Stowarzyszenie Młodzieży, Służba Słowa Bożego (grafik na stoliku z prasą), Kościół Domowy, Franciszkański Zakon Świeckich, Apostolat Złota Róża, Akcja Katolicka. Szczegóły w zakrystii.
 7. W ramach rozpoczętego roku jubileuszu 100 - lecia istnienia naszej parafii, chcemy zaproponować aby nasze rodziny i domy odwiedził nasz święty patron - św. Antoni, który w znaku figury, będzie wędrował od domu do domu, przynosząc błogosławieństwo Boga samego, pomagając odnaleźć to co może się w danej rodzinie zagubiło, przede wszystkim wiarę, nadziej, miłość… Więcej powiemy w przyszła niedzielę, peregrynacją rozpocznie się od niedzieli 3 października w liturgiczne wspomnienie św. Franciszka od rodziny   Siedleckiej.        
 8. We wtorek, 21 września w Wyższym Seminarium Duchownym w Nowym Opolu odbędzie się II Kongres Kultury Diecezji Siedleckie, szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 9. W sobotę, 25 września organizowany jest w naszej diecezji w Rykach zjazd Apostolatu Margaretka. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 10:00.
 10. Bardzo serdecznie dziękujemy Nowożeńcom Anecie i Marcinowi za dekorację kwiatową w naszym kościele. Niech Bóg błogosławi obficie na nowej drodze życia i świętości.
 11. Bóg zapłać za ofiarę indywidualną na Kościół z Kotunia   Ogrodowej  w kwocie 200 zł.  
 12. Zachęcam do sięgnięcia po Echo Katolickie i inne katolickie czasopisma i książki znajdujące się na stoliku z prasą